گریس سوپر شاسی

فروشگاه دنیای روغن ، آمادگی خود را جهت ارائه و فروش انواع گریس سوپر شاسی ، خدمت شما عزیزان اعلام می کند. شما عزیزان می توانید جهت خرید انواع گریس سوپر شاسی ، با کیفیت بسیار بالا از محصولات وب سایت ما استفاده کنید. در ادامه این مقاله ما خدمت شما عزیزان توضیح خواهیم داد که گریس سوپر شاسی چیست و چه انواعی دارد.

بیشتر بخوانید : گریس گرافیت

گریس چیست ؟ گریس سوپر شاسی

گریس یک مخلوط ژلاتینی است ، که با ترکیب روغن و یک ماده غلیظ و مواد افزودنی ساخته شده و کیفیت گریس سوپر شاسی ، به المان هایی همچون : مواد افزودنی ، مشخصات روغن پایه ، و همینطور تولید بستگی دارد.

ماده غلیظ کننده آن عامل اصلی برای مقاومت آن در برابر آب و همچنین پایداری در دمای بالا ، مقاومت در برابر شکست مولکولی در کارکرد بلند مدت و خاصیت ماندگاری در سطح تماس و لمس می باشد.

به این دلیل مشخص کردن کیفیت و قیمت گریس هم بستگی به نوع ماده غلیظ کننده و دیگر مواد افزودنی آن دارد.

تقریبا اکثر گریس ها با استفاده از صابون ها و کلسیم ها تهیه می شود ، گریس های ساخته شده با پایه صابون کلسیم ، صابون سدیم ، صابون آلومینیوم و یا صابون های لیتیم یا اسید های چرب فلزی که در صابون گریس ها تاثیر بسزایی در مشخصات گریس دارد. تمامی گریس ها در مقابل آب پایدار هستند ، به جز گریس صابون سدیم. همچنین به غیر از گریس کلسیم و آلومینیوم ، بقیه گریس ها در برابر دما های بالا پایداری قابل توجهی دارند.

همچنین ما به شما این اطمینان را می دهیم که تمامی اجناس ما به صورت کاملا با کیفیت و حرفه ای هستند و شما هیچ گونه نارضایتی پس از تهیه آنها نخواهید داشت. گریس سوپر شاسی

بیشتر بخوانید : وام خودرو

انواع گریس ها چیست؟

گریس ها انواع های مختلفی دارند که در ادامه این مقاله می توانید تمامی آنها را مطالعه کرده ، تا اطلاعات خود را در این زمینه بیشتر کنید.

گریس صابون صاده

این نوع گریس ها یعنی گریس صابون ساده ، خود به سه دسته تقسیم می شوند : گریس صابون کلسیم ، گریس صابون سدیم ، گریس صابون آلومینیوم که در همین مقاله توضیحات بیشتری نیز ارائه خواهیم داد ، پس با ما همراه باشید.

گریس های صابون کلسیم : این نوع از گریس ها در برابر آب پایدار ، با حداکثر دمای کارکرد در حدود 80 درجه سانی گراد ، مصرف بسیار بالایی در زمینه روانکاری شاسی خودرو ها  و صنایع فولاد دارد و در این دو زمینه کاربردشان بسیار بالاست.گریس سوپر شاسی

گریس صابون سدیم : این نوع از پریس ها در مقابل دما های بالا مقاوم هستند ، اما از جهتی دیگر در برابر رطوبت و آب ناپایداری دارند. این گریس ها در حرکت دورانی سریع پایداری این گریس ها زیاد و ثابت است و برای استفاده از روانکاری یاتاقان های توپی و غلطکی می باشد. گریس سوپر شاسی

گریس صابون آلومینیوم: دارای خواص ویژه ای است و به صورت گریس نیمه مایع می باشد ، وقتی نیاز به خاصیت چسبندگی بالا وجود دارد گریس آلومینیومی توصیه می شود ، این خاصیت گریس ها مشابه گریس کلسیمی می باشد و در صورتی که از روغن پایه و شفاف استفاده گردد. گریس سوپر شاسی.

فروشگاه دنیای روغن یکی ازفروشگاه های های معتبر و موفق در زمینه توزیع انواع روغن موتور و روغن های صنعتی و روانکارها از جمله گریس کلسیم و گریس سوپر شاسی می باشد به علاوه این فروشگاه سابقه ی درخشان و دراز مدتی در این حیطه داشته است. هدف اصلی فروشگاه دنیای روغن تنها جلب رضایت و حمایت مشتریان خود می باشد که در این زمینه موفقیت چشمگیری داشته است. این فروشگاه تمامی محصولات خود را نه تنها به تهران بلکه به سراسر ایران در هر نقطه از ایران در کوتاه ترین بازده زمانی ارسال می کند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی ایران رادیاتور در اندیشه

تماس با ما جهت خرید گریس سوپر شاسی

فروش حضوری : وردآورد، خیابان ۴۵ متری، نبش کوچه ۸ متری اول، پلاک ۳/۱

تلفن تماس : 09362192832

به دلیل محدودیت ها و رعایت پروتکل های بهداشتی

ساعت کاری فروشگاه  :

شنبه تا پنجشنبه ۹ الی 14 می باشد.