روغن موتور دو زمانه

موتور های دو زمانه به موتور های پیستونی معروف هستند , نوعی موتور حرارتی هستند که از یک یا چند پیستون دو زمانه بهره گیری می کنند تا فشار را به حرکت دایره ای تبدیل کنند اصلی ترین این موتور ها , موتور های درون سوزی هستن که بطور گسترده در وسایل نقلیه موتوری استفاده می شوند.

نحوه عملکرد روغن موتور دو زمانه

در موتور های دو زمانه چرخه کار در دو زمان انجام می شود . فشردگی و انفجار , در بلوک سیلندر موتور های دوزمانه دو الی سه سوراخ وجود دارد که وظیفه آن ها ورود سوخت و خروج دود هست .

نحوه عملکرد این موتور به این صورت است که با پایین رفتن پیستون سوخت از طریق پورت وارد سیلندر می شود و عمل فشردگی انجام می شود در همین حال با بالا رفتن پیستون دود ناشی از احتراق قبلی از سیلندر خارج می شود . در واقع وارد شدن سوخت و خارج شدن دود از طریق پیستون انجام می شود

بیشتر بخوانید: نمایندگی ایران رادیاتور در اندیشه

روغن موتور دو زمانه چیست و نحوه عملکردش به چه صورت می باشد؟

روغن موتور های دو زمانه روغن هایی هستند که برای روانکاری قطعات داخلی موتور های دو زمانه از آن انها استفاده می شود. از روغن های دو زمانه برای جت اسکی , قایق , اره برقی , موتور سیکلت , موتور گازی , تجهیزات باغبانی و چمن زنی و …. استفاده می شود .

استفاده کردن از روغن موتور دوزمانه باعث میشه شتاب و سرعت موتور افزایش پیدا کند و به دلیل خواصی که دارد عملکر موتور های دو زمانه را کنترل کرده و بازدهی آن ها را افزایش می دهد.

روغن موتور های دو زمانه از داغ شدن و جوش آوردن موتور جلوگیری میکند و اجازه نمی دهد موتور در دور های بالا افزایش دما پیدا کند. این ویژگی اهمیت بسیار بالایی دارد , زمانی که دمای موتور افزایش یابد ممکن است به سایر قطعات صدمات زیادی وارد کند.

روغن موتور دو زمانه بهسان سیکلت مارال

روغن موتور دو زمانه مارال با نام (بهسان سیکلت) با بهره گیری از روغن پایه مرغوب و مواد افزودنی ضد اکسیداسیون و ضدرنگی برای استفاده در جت اسکی , قایق , اره برقی , موتور سیکلت , موتور گازی , تجهیزات باغبانی و چمن زنی تولید میشود.

بهسان سیکلت

ویژگی روغن موتور دو زمانه بهسان سیکلت مارال

  1.  خاصيت پاك كنندگي و معلق كنندگي ذرات ناشي از احتراق
  2. ميزان خاكستر سولفاته كم
  3.  جلوگيري از چسبندگي رينگ‌ها
  4.  جلوگيري از تشكيل رسوب و پاكيزه نگه داشتن محفظه پيستون

موارد کاربرد روغن موتور دو زمانه

  • موتور سیکلت ها
  • قایق های موتوری
  • اره های موتوری
  • ماشین آلات دارای موتور دو زمانه هوا خنک

بسته بندی روغن موتور دو زمانه

1 لیتری و هر کارتن 24 عددی می باشد.

مشخصات روغن بهسان سیکلت دو زمانه (مارال)

گرانروی در ۴۰ درجه سانتی گراد

شاخص گرانرویدانسیته در ۱۵ درجه سانتی گرادنقطه اشتعالنقطه ریزش
۹۹۵۰/۸۸۳۲۱۰

۲۱–

روغن موتور دو زمانه شرکت مارال

شرکت تولیدی صنعتی تهران مارال در سال 1366 در جنوب غربی تهران , جهت تولید انواع گریس ها , روان کننده ها , روغن دنده , مکمل روغن روغن ماشین کاری , روغن موتور روغن هیدرولیک و … تأسیس گردیده است . این واحد صنعتی از زمان شروع به کار تاکنون همواره تلاش نموده تا کیفیت محصولات تولیدی خود را ارتقاء داده و با رعایت روش های استاندارد تولید و کنترل کیفیت ضمن تولید و پس از آن , بهترین محصول را به بازار عرضه نماید . این شرکت در ضمن توانسته جهت تولید گریس ها و روغن موتورهای صنعتی مهر استاندارد ملی ایران را دریافت نماید . همچنین انواع روغن دنده , مکمل روغن تولیدی این شرکت مطابق استاندارد های داخلی (استاندارد ملی ایران) و استانداردهای بین المللی نظیر API , SAE و … تولید و عرضه می گردد . شرکت تهران مارال انواع محصولات تولیدی خود را با کیفیت بالا عرضه می نماید.

روغن هیدرولیک

آدرس و شماره های تماس :

فروش حضوری : وردآورد، خیابان ۴۵ متری، نبش کوچه ۸ متری اول، پلاک ۳/۱

تلفن تماس 

021-44985841

021-44985840

همراه : ۰۹۳۶۲۱۹۲۸۳۲

ساعت کاری فروشگاه  :

شنبه تا پنجشنبه ۹ الی ۱۴ می باشد.